ОПИС ДОКУМЕНТУ

Рішення:

Прийнято

Сесія:

XII

Скликання:

VIII

Статус:

В цілому

Дата прийняття:

17.02.2022 15:02:32

РЕЗУЛЬТАТИ ГОЛОСУВАННЯ

 • Підтримали
  27
 • Не підтримали
  0
 • Утримались
  0
 • Не голосували
  0
 • Відсутні
  9

ПОІМЕННЕ ГОЛОСУВАННЯ

ХРОНОЛОГІЯ ДОКУМЕНТУ

ДРУК РІШЕННЯ ПЕРЕГЛЯНУТИ ТЕКСТ ПРОЄКТУ

ТЕКСТ РІШЕННЯ: № 8/12-184

УКРАЇНА

ДОНЕЦЬКА ОБЛАСТЬ

БАХМУТСЬКА РАЙОННА РАДА

8 СКЛИКАННЯ

РІШЕННЯ

Бахмут №_______

Про внесення змін до рішення Бахмутської районної ради Донецької області від 23 грудня 2020 року № 8/3-25

Розглянувши пропозицію голови Бахмутської районної ради Донецької області Кіщенко С.І. щодо зміни чисельності виконавчого апарату Бахмутської районної ради Донецької області, з метою його оптимізації та економії бюджетних коштів на його утримання, відповідно до пункту 3 частини шостої статті 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», керуючись пунктом 4 частини першої статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», районна рада

ВИРІШИЛА:

 1. Внести зміни до рішення Бахмутської районної ради Донецької області від 23 грудня 2020 року № 8/3-25 «Про затвердження структури і чисельності виконавчого апарату Бахмутської районної ради Донецької області», із змінами, внесеними до нього рішенням Бахмутської районної ради Донецької області від 27 травня 2021 року № 8/8-109, а саме до додатку «Структура і чисельність виконавчого апарату Бахмутської районної ради Донецької області з 01 серпня 2021 року»:
 1. у графі «Назва структурного підрозділу. Відділ з загальних питань та кадрової роботи» виключити пункт 3 «Секретар керівника», у зв’язку з чим у графі «Кількість штатних одиниць» цифру «3» замінити цифрою «2»;
 2. у пункті «ВСЬОГО» цифру «15» замінити цифрою «14».
  2. Внесені цим рішенням зміни вводяться в дію з 01 січня 2022 року.
  2
 3. Голові Бахмутської районної ради Донецької області Кіщенко С.І. переглянути штатний розпис виконавчого апарату районної ради і врахувати в ньому зміни, внесені цим рішенням.
 4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію з питань соціально-економічного розвитку району, підприємництва та малого бізнесу, бюджету і фінансів Бахмутської районної ради Донецької області (Ткаченко).

Голова районної ради Світлана КІЩЕНКО